Olga WąsHR Business Partner
Fabryka w Bieruniu

  Temat wystąpienia:
  “Learning Agility – prawdopodobnie najważniejsza kompetencja przyszłości”– czyli jak w Grupie Danone identyfikujemy i rozwijamy potencjał do uczenia się

  Opis wystąpienia:
  Przyszłość należy nie do tych, co wiecznie spoglądają w lusterko wsteczne, ale do tych, którzy potrafią patrzeć do przodu przez szeroką przednią szybę i przewidzieć, co ich czeka za zakrętem i odpowiednio się do tego przygotować.

  Odpowiemy na pytania:

  Dlaczego dotychczasowe kompetencje już nam nie wystarczą w nieustannie zmieniającym się, coraz bardziej złożonym i trudnym do przewidzenia, otoczeniu?
  Jakie kompetencje są przydatne w takiej rzeczywistości?
  Jak w Grupie Danone definiujemy i badamy potencjał do uczenia się nowych rzeczy?
  Jak to może przełożyć się na rozwój Talentów i organizacji?

  Ekspert:
  Specjalizuje się w zakresie: zarządzania procesem, rekrutacji, controllingu personalnego z użyciem narzędzi “lean management”.

  Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując dla branży FMCG – w firmie Navo PGD Sp. Z o.o. (ogólnopolski partner Procter&Gamble) oraz branży automotive – w grupie FIAT (zakład Magneti Marelli produkujący układy wydechowe), aby w 2016 roku rozpocząć współpracę na stanowisku HR Business Partnera w grupie Danone. Obecnie wspiera pod kątem procesów HR-owych fabrykę produktów mlecznych w Bieruniu.

  Firma: Danone Sp. z o. o.