Krzysztof WiśniakStarszy Kierownik
ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

  Temat wystąpienia:
  „Learning Agility – prawdopodobnie najważniejsza kompetencja przyszłości”– czyli jak w Grupie Danone identyfikujemy i rozwijamy potencjał do uczenia się

  Opis wystąpienia:
  Przyszłość należy nie do tych, co wiecznie spoglądają w lusterko wsteczne, ale do tych, którzy potrafią patrzeć do przodu przez szeroką przednią szybę i przewidzieć, co ich czeka za zakrętem i odpowiednio się do tego przygotować.

  Odpowiemy na pytania:

  Dlaczego dotychczasowe kompetencje już nam nie wystarczą w nieustannie zmieniającym się, coraz bardziej złożonym i trudnym do przewidzenia, otoczeniu?
  Jakie kompetencje są przydatne w takiej rzeczywistości?
  Jak w Grupie Danone definiujemy i badamy potencjał do uczenia się nowych rzeczy?
  Jak to może przełożyć się na rozwój Talentów i organizacji?

  Ekspert:
  Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w działach sprzedaży i personalnych w firmach branży FMCG (m.in. Unilever Polska S.A., SSL Healthcare Polska Sp. z o.o). Rozpoczynał pracę w sprzedaży jako merchandiser, a zakończył jako Regionalny Kierownik Sprzedaży odpowiedzialny za sprzedaż na terenie ¼ Polski. W latach 2007-2014 pracował w Dziale Personalnym Grupy Żywiec S.A. zaczynając od stanowiska Trenera, poprzez HR Business Partnera, a na Dyrektorze ds. Rozwoju Organizacji kończąc. W Żywiec Zdrój S.A. zarządzał HR w części operacyjnej, a od 2016 odpowiada za wsparcie HR w części operacyjnej Danone Sp. z o.o.

  Absolwent Politechniki Opolskiej oraz Robert H. Smith School of Business Uniwersytetu w Maryland, gdzie ukończył studia Executive MBA. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami oraz Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

  Firma: Danone Sp. z o. o.